İptal ve İade Koşulları

vanallen.com.tr'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, ambalajı açılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

Tüketici Kanunu'nda yer alan sebep göstermeden cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Tarafımızdan kaynaklanan yanlış ürün, hasarlı ambalaj vb. gönderimleri ise kullanmadan ve size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde vanallen.com.tr çağrı merkezi (0850 969 29 18) ile temasa geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade edebilirsiniz.

İadeniz vanallen.com.tr'nin ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve vanallen.com.tr'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir ancak bankanız tarafından iadenin geri ödemesi yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden vanallen.com.tr sorumlu olmamaktadır.

İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde hiçbir ekstra ücret alınmamaktadır. İadenizin üzerinde verilen siparişlerde, sadece sipariş arası doğan fark kapıda ödeme yöntemiyle tahsil edilecektir.

Daha ayrıntılı bilgi için 850 969 29 18 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Fabrika Satış Mağaza Adresi: Oruç Reis Mah. Giyimkent Sitesi Bulvarı 16. Sokak No:112 Esenler / İstanbul, 34235 Esenler/İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 850 969 29 18 ve 0555 061 47 48

Email: vanallen@vanallen.com.tr